CADDE PROJELERİ SUADİYE SİTESİ PROJE DETAYLARI

KONSEPT KAT PLANLARI GALERİ LOKASYON BROŞÜR BİLGİ AL

Suadiye Sahil Bir Başkadır Suadiye... Dizi dizi köşklerin renk renk cumbaları...Adaları selamlayan altın sarısı kumları...İstanbul’un letafet dolu günlerinin aynası Suadiye. Burada tüm sokaklar denize kavuşur. Kuş sesleri sohbetlere karışır. İstanbul’un kıymetli muhiti Suadiye.

Cadde'de
keyif...

Yürüme Mesafesinde Kalitesiyle fark yaratıyor Bu sitede A’dan Z’ye tüm detaylarda kalite hakim. Ankastre mutfak cihazlarından armatürlere, seramiklerden vitrifiye ürünlere kadar her parçada dünyaca ünlü markalar kullanılıyor. Parkeler, dolaplar, kapılar... Hepsi kalitesi ve estetiğiyle fark yaratıyor, uzun yıllar keyifle kullanabilmeniz için özenle seçiliyor.

Baştan Kuruluyor... Bugün bu değerli semtin en eski sitelerinden Suadiye Sahil Sitesi, yeni baştan kuruluyor. Her anlamda ışık saçan bu elit proje, Suadiye’nin değerine değer katıyor.

SUADİYE SİTESİ

KAT PLANLARI

RESIDENCE BLOK

4+1

İNCELE

IŞIK SAÇAN ŞIKLIK AVT Mimarlık tarafından tasarlanan ve Teknik Yapı farkı ile inşa edilen site projesi, 8 adet az katlı blok ile bir adet 19 katlı çok özel bir rezidanstan meydana geliyor. Alçak katlı bloklarda 107 m² ile 167 m² arasında yaşam alanları bulunan projedeki rezidans bloğu ise her katında 335 m²’lik eşsiz deniz manzaralı 5+1 daireler sunmaktadır.

Cadde'de yaşam var...

PROJE GALERİ 1

Cadde Projeleri

DİĞER PROJELERİMİZ

ÖZGEN APARTMANI PROJEYİ İNCELE

ÖZGEN APARTMANI

CADDE PROJELERİ

BİLGİ TALEP FORMU

Cadde Projeleri hakkında bilgi almak ve kampanyalardan yararlanmak için formu doldurun.

Tüm Teknik Yapı proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

İlgili proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Teknik Yapı Holding, Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
FORMU GÖNDER

SUADİYE SAHİL Suadiye Mah. Bağdat Cad. Plaj Yolu Sok.
No:23 Kadıköy, İstanbul
0216 362 97 97

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.