CADDE PROJELERİ ÖZGEN APARTMANI PROJE DETAYLARI

KONSEPT KAT PLANLARI GALERİ LOKASYON BİLGİ AL
Cadde'de
alışveriş...

DEĞERLİ BİR HAYAT Özgen Apartmanı’nda Sizi Bekliyor Özgen Apartmanı Bağdat Caddesi’nin yanı başında, sahile yürüme mesafesinde ve İstanbul’un en nezih bölgelerinden Fenerbahçe’de sizleri her yere yakın konumu ile eşsiz bir hayata davet ediyor.

TREN 5 DK
PARK 2 DK
OKUL 7 DK
HASTANE 8 DK
BAĞDAT CADDESİ 1 DK
OTOBÜS 2 DK

Sizin için, size özel rahat bir yaşam Köklü Fenerbahçe’nin dokusuna ve modern hayatın ihtiyaçlarına uyumlu bir şekilde inşa edilen Özgen Apartmanı’ndan Bağdat Caddesi’ne yürüyerek sadece birkaç dakikada ulaşmanız mümkün. Sahil yoluna, marinalara ve Anadolu Yakası’nın en güzel noktalarına yakın konumu ve oldukça kullanışlı bir hayat Özgen Apartmanı’nda.

Hayatın Merkezinde Bağdat Caddesi’nde yapacağınız yürüyüş, dostlarınızla koyu sohbetler, eşsiz lezzetlere yakınlığın ve alışverişin ardından evinizin rahatlığında hayatın keyfini çıkaracaksınız. Dilerseniz birkaç dakikalık mesafedeki sahile geçip, deniz havasının, güneşin ve adaların keyfini de çıkarabilir, huzurlu bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

ÖZGEN APARTMANI

KAT PLANLARI

DAİRE 1

4+1 , 200.15 m²

İNCELE

Özgen'de hayat var...

PROJE GALERİ 1

Cadde Projeleri

DİĞER PROJELERİMİZ

SUADİYE SAHİL PROJEYİ İNCELE

SUADİYE SAHİL

CADDE PROJELERİ

BİLGİ TALEP FORMU

Cadde Projeleri hakkında bilgi almak ve kampanyalardan yararlanmak için formu doldurun.

Tüm Teknik Yapı proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

İlgili proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Teknik Yapı Holding, Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
FORMU GÖNDER

ÖZGEN APARTMANI Fenerbahçe Mahallesi, No:4, Yeşil Kır Sk., 34726
Kadıköy/İstanbul
0216 362 97 97

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.